
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Optika | |
| Objektív látószöge | 170 fok |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 3840 x 2160 |
Felvételi tulajdonságok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 11 900 Ft
További SJCAM termékek: SJCAM Sportkamera
| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Optika | |
| Objektív látószöge | 170 fok |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 3840 x 2160 |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
| Maximális felbontás Fotó módban | 16 Mpix |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző típusa | Színes kijelző |
| Kijelző mérete | 2 inch |
| Elforgatható kijelző | Nincs |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
| SDHC | Nem |
| MicroSD | Igen |
| MicroSDHC | Igen |
| MicroSDXC | Igen |
| Memory Stick Pro Duo | Nem |
| Memory Stick Micro | Nem |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Nincs |
| AV kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Kamera méretei | 60 x 42 x 30 mm |
| Kamera tömege | 450 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített Wi-Fi | Van |
| Segédfény | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
