


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Segítőkész, kedves, szakértő ügyfélszolgálattal várunk! :)
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Felvételi mód | 5.7K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Optika | |
| Optika fényerő | f/1.9 |
| Objektív látószöge | 360 fok |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5720 x 3016 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 155 490 Ft
További Insta360 termékek: Insta360 Sportkamera
| Felvételi mód | 5.7K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Optika | |
| Optika fényerő | f/1.9 |
| Objektív látószöge | 360 fok |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5720 x 3016 |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
| Maximális felbontás Fotó módban | 48 Mpix |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző mérete | 2.29 inch |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
| SDHC | Nem |
| MicroSD | Igen |
| MicroSDHC | Igen |
| MicroSDXC | Nem |
| Memory Stick Pro Duo | Nem |
| Memory Stick Micro | Nem |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Nincs |
| AV kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Kamera tömege | 180 g |
További tulajdonságok | |
| Beépített Wi-Fi | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.