
tanácsadás / értékesítés / bérlés / szerviz

1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

| Felvételi mód | 5.3K kamera |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5300 x 2880 |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző mérete | 2.27 inch |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 323 990 Ft
További GoPro termékek: GoPro Sportkamera
| Felvételi mód | 5.3K kamera |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5300 x 2880 |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző mérete | 2.27 inch |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Kamera tömege | 154 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.