
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


PRO PARTNERAz Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS, MPL | Gyors kiszállítás | Kedvező árak
1-3 munkanapos szállítás! 2-3 év garancia!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!

| Felvételi mód | 5.3K kamera |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/1.9" |
| Optika | |
| Optika fényerő | f/2.5 |
| Objektív látószöge | 177 fok |
| Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5312 x 2988 |
| FPS maximum felbontásnál | 30 kép/mp |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 126 890 Ft
További GoPro termékek: GoPro Sportkamera
GoPro Hero 13 Black a kamerák csúcsa minden alkotónak! Az 5.3K60 videó, a legendás GoPro strapabírás és az új HB-sorozatú lencsékkel való kompatibilitás növeli a kreatív lehetőségeidet. TermékleírásA HERO13 Black az ideális kamera minden alkotónak. Az 5.3K60 videó és a GoPro legendás strapabírása mellett az új HB-sorozatú lencsékkel is kompatibilis. Ezek a lencsék kibővítik a lehetőségeidet, legyen szó lenyűgöző POV felvételekről, közeli fókuszálásról, semleges sűrűségszűrőkkel könnyen elérhető mozgáselmosódásról, vagy mozi minőségű anamorfikus felvételekről.
Az új, erősebb Enduro akkumulátor megnöveli a felvételi időt minden időjárási körülmény között, míg a frissített rögzítési rendszer nagyobb rugalmasságot biztosít, mint bármely korábbi GoPro. Az olyan alapvető GoPro funkciók, mint a díjnyertes HyperSmooth 6.0 videóstabilizálás, automatikus highlight videók és a felvételek automatikus feltöltése a felhőbe, a HERO13 Blacket a legmodernebb technológia és végtelen kreatív lehetőségek tökéletes kombinációjává teszik.
| Felvételi mód | 5.3K kamera |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/1.9" |
| Optika | |
| Optika fényerő | f/2.5 |
| Objektív látószöge | 177 fok |
| Videó | |
| Videó maximális felbontása | 5312 x 2988 |
| FPS maximum felbontásnál | 30 kép/mp |
| Video formátum | H.265 (HEVC) |
| Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | |
| Maximális felbontás Fotó módban | 27 Mpix |
| Kijelző | |
| Kijelző | |
| Kijelző típusa | Színes kijelző |
| Kijelző mérete | 2.27 inch |
| Elforgatható kijelző | |
| Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | |
| SDHC | |
| MicroSD | |
| MicroSDHC | |
| MicroSDXC | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| Memory Stick Micro | |
| Csatlakozók | |
| USB | |
| HDMI kimenet | |
| AV kimenet | |
| Méretek | |
| Kamera méretei | 71.8 x 50.8 x 33.6 mm |
| Kamera tömege | 159 g |
| További tulajdonságok | |
| Vízálló kamera | |
| Beépített Wi-Fi | |
| Hangszóró | |
| Segédfény | |
| Akkumulátor működési ideje | 2.7 óra |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.