| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 3840 x 2160 |
| FPS maximum felbontásnál | 60 kép/mp |
| Video formátum | MP4, MOV |
Felvételi tulajdonságok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 158 670 Ft
További DJI termékek: DJI Sportkamera
| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 3840 x 2160 |
| FPS maximum felbontásnál | 60 kép/mp |
| Video formátum | MP4, MOV |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző típusa | Színes kijelző |
| Kijelző mérete | 2.54 inch |
| Elforgatható kijelző | Nincs |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
| SDHC | Nem |
| MicroSD | Igen |
| MicroSDHC | Igen |
| MicroSDXC | Igen |
| Memory Stick Pro Duo | Nem |
| Memory Stick Micro | Nem |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Nincs |
| AV kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Kamera méretei | 121.9 x 36.9 x 28.6 mm |
| Kamera tömege | 116 g |
További tulajdonságok | |
| Vízálló kamera | Nem |
| Beépített Wi-Fi | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| Segédfény | Nincs |
| Akkumulátor működési ideje | 2.2 óra |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.