
tanácsadás / értékesítés / bérlés / szerviz

HIVATALOS PARTNERAz Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
1-3 munkanapos szállítás! 2-3 év garancia!

GLS, MPL | Gyors kiszállítás | Kedvező árak
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/1.3" |
Optika | |
| Optika fényerő | f/2.8 |
| Objektív látószöge | 155 fok |
Videó |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 124 790 Ft
Jobb mint elődje, ami nekem volt a Dji 1. Egymás mellé raktam és te...
A széles felvétel módok, de én csak a standard, alap szélességgel h...
További DJI termékek: DJI Sportkamera
| Felvételi mód | 4K kamera |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/1.3" |
Optika | |
| Optika fényerő | f/2.8 |
| Objektív látószöge | 155 fok |
Videó | |
| Videó maximális felbontása | 4096 x 3072 |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
| Képstabilizátor típusa | Digitális |
| Maximális felbontás Fotó módban | 10 Mpix |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző típusa | Színes kijelző |
| Kijelző mérete | 2.25 inch |
| Elforgatható kijelző | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Nincs |
| AV kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Kamera méretei | 44.2 x 32.8 x 70.5 mm |
| Kamera tömege | 145 g |
További tulajdonságok | |
| Vízálló kamera | Igen |
| Beépített Wi-Fi | Van |
| Segédfény | Nincs |
| Energiaforrás | Li-polymer akkumulátor |
| Akkumulátor működési ideje | 2.67 óra |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.