


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Felvételi mód | 4K kamera |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző mérete | 2 inch |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 64 999 Ft
További AgfaPhoto termékek: AgfaPhoto Sportkamera
| Felvételi mód | 4K kamera |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képstabilizátor | Van |
Kijelző | |
| Kijelző | Van |
| Kijelző mérete | 2 inch |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Nem |
| SDHC | Nem |
| MicroSD | Igen |
| MicroSDHC | Igen |
| MicroSDXC | Igen |
| Memory Stick Pro Duo | Nem |
| Memory Stick Micro | Nem |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
Méretek | |
| Kamera méretei | 68 x 45.5 x 33 mm |
További tulajdonságok | |
| Vízálló kamera | Igen |
| Beépített Wi-Fi | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.